Tomasz Solarz - Fotografia Ślubna

Poradniki

Weselne zaplecze - rozmowa z florystką i dekoratorką

15 maja 2021

Nie sposób wyobrazić sobie weselnego klimatu bez naręczy kwiatów i dekoracji. Ale jak to wszystko ogarnąć? Spokojnie, na wszystkie pytanie odpowiedziała mi dla Was Kasia z firmy Cuda Wianki. Zapraszam do lektury!

Weselne zaplecze - rozmowa z kamerzystą

11 marca 2021

Jakie są trendy w filmie ślubnym? Dlaczego warto postawić na sprawdzonego usługodawcę? Jaki termin zwrotu? Ilu operatorów? Na wszystkie te pytania odpowie Parom Młodym Adam Głuch z firmy Movie On w mojej nowej serii rozmów z przedstawicielami branży ślubnej “Weselne zaplecze”.

Sesja ślubna - jak się przygotować

10 sierpnia 2020

Sesja ślubna w plenerze – brzmi tak prosto, że nie może się nie udać. Jednak, gdy nadchodzi dzień, w którym mamy się spotkać, w głowach pojawiają się kolejne i kolejne pytania. Chciałbym tym poradnikiem pomóc moim Parom Młodym i zarazem sprzedać im kilka sztuczek oraz pomysłów, a przede wszystkim pokazać, że sesja ślubna to piękna pamiątka, do której warto starannie się przygotować.

Po co mi fotograf na ślubie? Obawy par młodych

5 kwietnia 2020

Gdy przychodzi moment wyboru fotografa na swój własny ślub, sytuacja staje się dla niektórych naprawdę stresująca. Różnorodne oferty, skomplikowane umowy… To tylko niektóre z przeszkód, które przyszłe Pary Młode widzą na drodze współpracy z fotografami. Postaram się dzisiejszym poradnikiem rozwiać obawy, które znane mi są z mojego doświadczenia.

Jak mówią: "kto pyta - nie błądzi". Poradniki inspirowane są moimi spotkaniami i przygodami. Nie bez powodu spędziłem rok jako doradca klienta w sklepie fotograficznym! Szukając inspiracji, koncepcji, pomysłu, porady - zajrzyjcie tu. Fotograf Tomasz prawdę Wam powie!