Tomasz Solarz - Fotografia Ślubna

Polityka prywatności

Kim jesteśmy?

Adres naszej strony internetowej to: https://www.solarzfotografia.pl

Jakie dane osobowe zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularz kontaktowy

Kiedy odwiedzający witrynę wypełniasz dobrowolnie formularz kontaktowy, zbieramy dane uzupełnione w formularzu kontaktu, które zostały wysłane jedynie do wglądu administratora.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie Twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Witryna prowadzi analizę statystyk poprzez Google Analytics, stąd zbiera dane o użytkownikach za pomocą adresów IP oraz plików cookie. Informacje zbierane w celu analizy statystyk nie są na tyle szczegółowe, by stanowić zbiór danych określający jednostkę, ale całą grupę. Aby poznać szczegóły zapoznaj się z polityką prywatności tej firmy.

Z kim dzielimy się danymi?

Dane osobowe, jeśli takie zostały przekazane, są przetwarzane przez zewnętrzne podmioty wyłącznie na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w zakresie niezbędnym dla realizacji usług oferowanych przez administratora. Podmioty te to m.in. dostawcy usług, dostawcy usług i systemów informatycznych, dostawcy usług doradczych lub prawnych.

Jak długo przechowujemy Twoje dane

Informacje przesłane przez formularz kontaktowy przechowywane są przez okres sześciu miesięcy, jednak nie krócej niż okres wymagany do realizacji usługi, jeśli taka w wyniku kontaktu zostanie zamówiona.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości Twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Kontakt

Aby skontaktować się z administratorem należy wysłać wiadomość pod adres e-mail: solarzfoto@gmail.com