Tomasz Solarz - Fotografia Ślubna

Reportaż Chrztu

Fotografia 12 lipca 2022

Gdy pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, w której ktoś fotografował chrzest, zastanawiałem się - jak legendarna już Pani z mema - „a po co? A na co to komu?”. W końcu to taka krótka ceremonia - właściwie wujek z telefonem powinien ogarnąć temat. Gdy jednak z czasem zacząłem przyglądać się pracom doświadczonych fotografów, pojąłem jak bardzo się mylę.

fotografia chrztu - sucha beskidzka
fotografia chrztu - jordanów

Sesja zdjęciowa chrztu

Jak to jest w takim razie z tym fotografem na chrzcinach? Potrzebny? Niepotrzebny? To zależy na ile pamiątka fotograficzna stanowi dla Ciebie wartość. Jeśli uważasz Chrzest Święty za ważny dzień w życiu dziecka - zadbaj, by ten dzień został właściwie zarejestrowany. By dziecko, oglądając album rodzinny, mogło znowu - tym razem już całkowicie świadomie - przeżyć ten swój dzień.

Reportaż Chrztu
Reportaż Chrztu

Fotograf na chrzest

Jestem fotografem pracującym reportażowo - zauważyłem, że klienci doceniają fakt, iż fotograf nie staje się bohaterem dnia, a jest raczej kameleonem, który dokłada starań, by nieodczuwalnie dla otoczenia wykonać swoją pracę. Jeśli jest potrzeba wykonania zdjęcia pozowanego - jest ono zrobione, jeśli mogę pomóc, by ktoś na zdjęciu wyszedł jeszcze korzystniej - pomagam, natomiast jak ognia unikam tego, by ingerować, reżyserować, udawać i wprowadzać niezręczną atmosferę.

Fotograf na chrzest
Fotograf na chrzest
Reportaż Chrztu

Moją ofertę skierowaną do Was, świeżo upieczeni rodzice, skonstruowałem na podstawie wielu lat swoich doświadczeń. W pakiecie Berbeć macie u mnie to co najważniejsze (za oceanem mają na to ładne słowo - essentials): fotografię ceremonii oraz oficjalny element przyjęcia na cześć nowo ochrzczonego członka rodziny. Jeśli jednak chcecie, by pamiątka Waszego dziecka była kompletna, dla Was wymyśliłem Dzidzię. Tutaj pojawiam się jeszcze w Waszym domu, i podobnie jak w dniu Waszego ślubu, Wasze dziecko ma swoje przygotowania - ubieranie, detale, zdjęcia z rodzicami, z dziadkami, z rodziną. Tak na prawdę, czasami sam ten element potrafi stanowić 1/3 całości reportażu. Wszystko zostaje zgodnie z chronologią zaprojektowane i wydrukowane na kartkach pięknej fotoksiążki.

Do miejscowości takich jak Jordanów, Rabka czy Sucha Beskidzka dojeżdżam bezpłatnie!

Reportaż Chrztu
Reportaż Chrztu
Reportaż Chrztu
Reportaż Chrztu

Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się ze mną, postaram się tak dopasować moją usługę, by sprostać Twoim oczekiwaniom!

Reportaż Chrztu
Reportaż Chrztu
Reportaż Chrztu
Reportaż Chrztu
Reportaż Chrztu
Reportaż Chrztu

Fotografia chrztu - Pakiety

pakiet
BERBEĆ

Bogaty reportaż obejmujący ceremonię (ok. 1 godz.) oraz zdjęcia na sali (max. 2 godz.)

  • 3-godzinny reportaż
  • Odbitki
  • Pendrive
  • Fotoksiążka
  • Galeria internetowa
ZAPYTAJ

Reportaż Chrztu - zapytaj o cenę i inne warunki - pakiet BERBEĆ

pakiet
DZIDZIA

Bogaty reportaż obejmujący przygotowania dziecka w domu (ok. 2 godz.), ceremonię (ok. 1 godz.) oraz zdjęcia na sali (max. 2 godz.)

  • 5-godzinny reportaż
  • Odbitki
  • Pendrive
  • Fotoksiążka
  • Galeria internetowa
ZAPYTAJ

Reportaż Chrztu - zapytaj o cenę i inne warunki - pakiet DZIDZIA